Partnerské stránky

Predstavujeme Vám partnerské stránky zaoberajúce sa výrobou, predajom a montážou gabiónových plotov, košov, záhradných gabiónov a gabiónových kvetináčov. Výrobou, predajom a montážou drevených a kovaných záhradných altánkov a drevených domčekov, domčekov na náradie, záhradného nábytku a hojdačiek. Predajom kameňa vhodného na stavebné a dekoračné činnosti - murovanie, obklad a dlažbu. Predajom a montážou bezpečnostných vchodových dverí. Výrobou a predajom dreveného obkladu, resp. tatranského a zrubového profilu, terasovej podlahy, resp. terasových dosiek a drevenej podlahy, resp. dlážkovice. A ďalšími aktivitami...

O vŕtaní studní

Prečítajte si všetky informácie o vŕtaní studní. Garantujeme nájdenie vody, ručíme za kvalitne odvedenú prácu a flexibilnosť. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

Kontakt

Peter Ladniak
Štefanov nad Oravou
027 44 Tvrdošín

TEL: 0918/ 564 626
TEL: 0948/ 788 363

E-mail: ladniak.peter@gmail.com
Web: www.vrtaniestudni.sk

Naše služby - informácie

Vŕtanie studní na kľúč

Studňa na kľúč zahrňuje vyhľadanie prameňa v spodných zvodnených vrstvách s garanciou nájdenia vody. Vrtné práce - vyvŕtanie, vystrojenie, obsypanie, utesnenie a úprava záhlavia studne. Dodanie čerpacej manipulačnej šachty. Hadice, filtre, riadiacu jednotku a eletroinštaláciu. Vyčistenie studne na hrubo. Čerpacie skúšky. Po dohode so zákazníkom výkop minibagrom. Doprava vrtnej techniky na miesto prác. Projektovú dokumentáciu.

Dozvedieť sa viac ► Vŕtanie studní...

Vodné čerpadlá do studní

Dodávame vodné čerpadlá do studní podľa potreby zákazníka, značky a výkonu. Umiestnenie čerpadla v zdroji vody - vodné čerpadlo sa celé ponorí do vody (chladené vodou), okrem čerpadiel chladených pretekajúciou vodou a dostatočne vysoko od dna vŕtanej studne (min. 2m), až nad nasávacie otvory v stenách studne (min. 50cm nad otvory) tak, aby pri svojej činnosti nevírilo piesok a nečistoty v studni. Správne nainštalované čerpadlo nenasáva vodu s pieskom a nečistotami.

Dozvedieť sa viac ► Vodné čerpadlá...

Tepelné čerpadlá

Dodávame sofistikované tepelné čerpadlá zem/voda na bázi vertikálneho vrtu podľa požiadavky zákazníka, značky a výkonu. Pod zemou je počas celého roka relatívne konštantná teplota. Práve vďaka tomu dosahuje tepelné čerpadlo zem/voda dobré výkonové koeficienty. Majú dlhú životnosť, sú takmer bezúdržbové a využívajú sa primárne pre teplovodné vykurovanie a ohrev teplej vody, prípadne ohrev vody v bazéne. Tepelné čerpadlo možno nainštalovať do novostavieb, domov.

Dozvedieť sa viac ► Tepelné čerpadlá...

Materiál použitý na tejto stránke je vlastníctvom jeho poskytovateľa a bez výslovného súhlasu sa nesmie ďalej šíriť. Všetky práva © 2015 sú vyhradené.
Stránka je plne optimalizovaná pre všetky webové prehliadače IE, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome a ich verzie.
Google Pagerank  Seznam Srank  Blekko backlinks  TOPlist                                        Vytvoril © 2015 Peter Pavlík | Webdesign - Grafika - SEO | Partnerské stránky