Cenník ponúkaných prác

Ekonomicky zmýšľajúci ľudia nechcú byť odkázaní na dodávky energií, ktoré majú spoločného menovateľa: pravidelné zvyšovanie cien. Zásada je využiť čo najviacej dostupných zdrojov, ktoré zdarma ponúka pozemok. Jedným z najčastejšie využívaných spôsobov minimalizácie nákladov na chod domácnosti je vlastná studňa. Pri využívaní vody zo studne totižto neplatíte vodné a stočné. Pokiaľ má domácnosť vysokú spotrebu vody, o investícii do vlastnej studne sa rozhodne oplatí uvažovať, nakoľko návratnosť investície je naozaj rýchla.

Spotreba vody je veľmi individuálna záležitosť a líši sa podľa toho, ako veľmi sa s ňou v domácnosti šetrí. Taká štvorčlenná rodina tak môže ročne spotrebovať od 140 do 650 m3 vody ročne. Náklady na ročnú spotrebu vody sa tak pohybujú v intervale od 400 -1890 €. Pri priemernej spotrebe 350 m3 za rok vychádzajú náklady na vodné a stočné 1014 €. A to je už suma, pri ktorej sa oplatí uvažovať ako tieto náklady znížiť.

Čím je vyššia spotreba vody domácnosti, tým rýchlejšie sa Vám vložené peniaze vrátia. Do výpočtu tiež vstupujú meniace sa ceny vodného a stočného.

Cena za 1/bm vrtu je 60,-€ bez DPH
V cene je zahrnuté:
► garancia nájdenia vody,
► štrkový obsyp,
► vystrojenie certifikovanými rúrami s atestom na pitnú vodu (sú perferované strojom),
► vyčistenie studne na hrubo,
► čerpacia skúška,
► doprava vrtnej techniky na miesto prác.
Za príplatok 40,-€ bez DPH
► páženie železnými rúrami do nesúdržných hornín.

O vŕtaní studní

Prečítajte si všetky informácie o vŕtaní studní. Garantujeme nájdenie vody, ručíme za kvalitne odvedenú prácu a flexibilnosť. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

Kontakt

Peter Ladniak
Štefanov nad Oravou
027 44 Tvrdošín

TEL: 0918/ 564 626
TEL: 0948/ 788 363

E-mail: ladniak.peter@gmail.com
Web: www.vrtaniestudni.sk

Naše služby - informácie

Vŕtanie studní na kľúč

Studňa na kľúč zahrňuje vyhľadanie prameňa v spodných zvodnených vrstvách s garanciou nájdenia vody. Vrtné práce - vyvŕtanie, vystrojenie, obsypanie, utesnenie a úprava záhlavia studne. Dodanie čerpacej manipulačnej šachty. Hadice, filtre, riadiacu jednotku a eletroinštaláciu. Vyčistenie studne na hrubo. Čerpacie skúšky. Po dohode so zákazníkom výkop minibagrom. Doprava vrtnej techniky na miesto prác. Projektovú dokumentáciu.

Dozvedieť sa viac ► Vŕtanie studní...

Vodné čerpadlá do studní

Dodávame vodné čerpadlá do studní podľa potreby zákazníka, značky a výkonu. Umiestnenie čerpadla v zdroji vody - vodné čerpadlo sa celé ponorí do vody (chladené vodou), okrem čerpadiel chladených pretekajúciou vodou a dostatočne vysoko od dna vŕtanej studne (min. 2m), až nad nasávacie otvory v stenách studne (min. 50cm nad otvory) tak, aby pri svojej činnosti nevírilo piesok a nečistoty v studni. Správne nainštalované čerpadlo nenasáva vodu s pieskom a nečistotami.

Dozvedieť sa viac ► Vodné čerpadlá...

Tepelné čerpadlá

Dodávame sofistikované tepelné čerpadlá zem/voda na bázi vertikálneho vrtu podľa požiadavky zákazníka, značky a výkonu. Pod zemou je počas celého roka relatívne konštantná teplota. Práve vďaka tomu dosahuje tepelné čerpadlo zem/voda dobré výkonové koeficienty. Majú dlhú životnosť, sú takmer bezúdržbové a využívajú sa primárne pre teplovodné vykurovanie a ohrev teplej vody, prípadne ohrev vody v bazéne. Tepelné čerpadlo možno nainštalovať do novostavieb, domov.

Dozvedieť sa viac ► Tepelné čerpadlá...

Materiál použitý na tejto stránke je vlastníctvom jeho poskytovateľa a bez výslovného súhlasu sa nesmie ďalej šíriť. Všetky práva © 2015 sú vyhradené.
Stránka je plne optimalizovaná pre všetky webové prehliadače IE, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome a ich verzie.
Google Pagerank  Seznam Srank  Blekko backlinks  TOPlist                                        Vytvoril © 2015 Peter Pavlík | Webdesign - Grafika - SEO | Partnerské stránky